Cześć! Mam na imię Magda i prowadzę ten blog.

Mam nadzieję, że informacje tutaj zamieszczone pomogą Ci przebrnąć przez różne procedury wynikające z prawa budowlanego. Moim zamierzeniem i głównym celem jest przekazanie informacji w sposób prosty, zrozumiały i praktyczny. Kim jestem? Ukończyłam budownictwo na politechnice. W branży budowlanej pracowałam blisko 10 lat. Projektowałam konstrukcję, nadzorowałam budowy i wydawałam pozwolenia na budowę (oczywiście nie w tym samym czasie 😉

Merytorycznie w prowadzeniu tej strony wspiera mnie mąż, również absolwent politechniki, z branżą budowlaną związany od kilkunastu lat.

Na własnej skórze odczuliśmy wszystkie aspekty przepisów budowlanych obowiązujących w naszym kraju. Wiemy przez co przechodzi osoba (inwestor), która chce wybudować dom, projektant, który ten dom projektuje i musi jednocześnie sprostać wymaganiom inwestora oraz urzędników wydających pozwolenie na budowę, a także urzędnik, który musi egzekwować czasami bezsensowne przepisy prawa.

 

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie treści zamieszczone na tym blogu są objęte prawami autorskimi. Autorzy nie wyrażają zgody na kopiowanie treści zamieszczonych na niniejszym blogu (w całości lub jakichkolwiek części) bez ich wyraźnej zgody.

 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Blog został stworzony po to, aby podzielić się z czytelnikami własnymi doświadczeniami, wiedzą i przemyśleniami. Artykuły zawarte na blogu są jedynie własną opinią jego autorów. Informacje, które udostępniamy są dokładnie opracowane i przygotowane, jednak ze względu na złożoność zagadnień nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich.

Zamieszczone treści odpowiadają stanowi prawnemu na dzień ich publikacji, chyba że w tekście wskazano inaczej.

Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie treści zawartych na blogu lub działania na ich podstawie. Użytkownik sam ponosi osobistą odpowiedzialność za stosowanie zawartych tu porad i wiedzy.

Autorzy nie ponoszą również odpowiedzialności za treści komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Wpisy zawierające wulgarne lub obraźliwe zwroty nie są publikowane. Zastrzegamy sobie możliwość redagowania treści komentarzy, jeżeli zawierają treści reklamowe lub linki do innych stron internetowych.