ZGŁOSZENIE BUDOWY BUDYNKU GOSPODARCZEGO – PRZYKŁAD

with Brak komentarzy

O zgłoszeniu budowy budynku gospodarczego pisaliśmy w tekstach „Budowa budynku gospodarczego – pozwolenie na budowę czy zgłoszenie” oraz „Odległość budynku od granicy działki”.

Poniżej przedstawiamy konkretne zgłoszenie – przykładowe rysunki i opis, na których możesz się wzorować przygotowując własne zgłoszenie.

Do zgłoszenia potrzebujesz również wniosek (wzór znajdziesz w poście „Zgłoszenie – wzór”) oraz oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, którego przykład wypełnienia również umieściliśmy.

Pamiętaj o tym, aby podpisać wszystkie rysunki i wniosek.

 

Wniosek zgłoszenia budowy budynku gospodarczego
 

 

Projekt zagospodarowania terenu zgłoszenia budowy budynku gospodarczego

 

 

Zgłoszenie budowy budynku gospodarczego - przykładowy rysunek

 
 
Rysunki elewacji budynku gospodarczego - do zgłoszenia budowy
 

 

Zgłoszenie budowy budynku gospodarczego - przykładowe rysunki

 
Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Jest już dostępne drugie – zaktualizowane i rozszerzone – wydanie e-booka Jak sporządzić kompletny projekt budowlany. Praktyczny poradnik nie tylko dla projektantów.

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.