KODEKS BUDOWLANY

with Brak komentarzy

Jeszcze nie weszła w życie ostatnia dość duża nowelizacja prawa budowlanego, a już szykują się kolejne bardzo istotne zmiany. Projekt Kodeksu budowlanego został skierowany do konsultacji publicznych i uzgodnień międzyresortowych. Jeśli wejdzie w życie, obecnie obowiązująca ustawa Prawo budowlane oraz ustawa o wyrobach budowlanych stracą moc.

Dla zainteresowanych – projekt kodeksu dostępny jest pod adresem: http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12272802/katalog/12291734#12291734

Jeśli masz dość szukania przepisów, analizowania ich i zastanawiania się, czy są obowiązujące, zajrzyj do naszych poradników i szkoleń, w których prostym językiem wyjaśniamy przepisy budowlane. Bardziej aktualnych opracowań prawdopodobnie nie znajdziesz na rynku:

Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Zostaw Komentarz

Jest już dostępne nowe szkolenie Co zrobić, by szybko uzyskać pozwolenie na budowę

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.