KODEKS BUDOWLANY

with Brak komentarzy

Jeszcze nie weszła w życie ostatnia dość duża nowelizacja prawa budowlanego, a już szykują się kolejne bardzo istotne zmiany. Projekt Kodeksu budowlanego został skierowany do konsultacji publicznych i uzgodnień międzyresortowych. Jeśli wejdzie w życie, obecnie obowiązująca ustawa Prawo budowlane oraz ustawa o wyrobach budowlanych stracą moc.

Dla zainteresowanych – projekt kodeksu dostępny jest pod adresem: http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12272802/katalog/12291734#12291734

Jeśli masz dość szukania przepisów, analizowania ich i zastanawiania się, czy są obowiązujące, zajrzyj do naszych e-booków, w których prostym językiem wyjaśniamy przepisy budowlane. Bardziej aktualnych opracowań prawdopodobnie nie znajdziesz na rynku:

Jeśli uważasz ten materiał za przydatny, to proszę, udostępnij go. Gdy użyjesz poniższych przycisków, zajmie Ci to tylko chwilę, a dzięki temu Twoi znajomi też skorzystają.
Follow Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Piszę poradniki i prowadzę szkolenia. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać ludziom gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Prześlij komentarz