Podsumowanie 2017 roku i plany na rok 2018

with 4 komentarze

Koniec roku to czas podsumowań i snucia planów na kolejny rok. Dlatego dziś dzielę się planami związanymi z rozwojem bloga i podsumowuję mijający rok.

Jak zapewne zauważyliście ;), na początku grudnia nasza strona internetowa przeszła małą metamorfozę. Jak Wam się podoba? Jest coś, co Wam szczególnie przeszkadza i wolelibyście, by wyglądało inaczej? Jeśli tak – piszcie w komentarzu, w mailu (kontakt@oprawiebudowlanym.pl) albo w wiadomości prywatnej na Facebooku. Chętnie dostosuję tę stronę do Waszych sugestii. W końcu tworzę ją dla Was.

W roku 2017 na blogu wprowadziłam dwie nowe kategorie: „rozmowa z ekspertem” i „literatura branżowa”. W tym roku nadal będziemy je rozwijać. W sumie na blogu jest 10 kategorii. Jeśli uważacie, że coś w tej kwestii należałoby zmienić – dajcie znać. Może macie pomysł na jakąś nową serię wpisów? A może w ramach istniejących kategorii chcielibyście o czymś przeczytać?

W końcu też zmierzyliśmy się z kwestiami prawnymi związanymi z uruchomieniem newslettera, a po dopełnieniu wszystkich formalności doszłam do wniosku, że zdecydowanie bardziej wolę formalności budowlane ;).

Co planujemy w najbliższym czasie?

Pracuję nad materiałami, które będą pomagały osobom związanym z branżą budowlaną (głównie projektantom i urzędnikom) w pracy. Piszę poradnik „Jak zlokalizować budynek (i inne obiekty) na działce według nowych warunków technicznych”. Ponadto już w styczniu uruchomię na blogu nową strefę z darmowymi materiałami i planuję ją powoli rozbudowywać. Będzie ona dostępna tylko dla subskrybentów newslettera. Znajdą się w niej poradniki, wzory pism, checklisty.

Zostaliśmy patronem medialnym trzech pozycji Wydawnictwa Naukowego PWN. Wybrałam książki o różnorodnej tematyce: o katastrofach budowlanych, termomodernizacji budynków i inteligentnych budynkach. Zapowiadają się one niezwykle interesująco. Już za kilka dni poznacie pierwszy tytuł.

Nawiązałam współpracę z portalem Dom szyty na miarę. Tematyka naszych stron doskonale się uzupełnia (oni piszą głównie o robotach, a my o formalnościach), dlatego postanowiliśmy wspólnie popracować nad tym, by nasze strony przekazywały Wam jeszcze więcej przydatnej wiedzy.

A Wy – jakie macie plany na najbliższy rok?


Zobacz poradniki i szkolenia, w których prostym językiem wyjaśniamy przepisy budowlane. Przestań tracić czas i nerwy na szukanie i analizowanie przepisów. Zdobądź pełną wiedzę i miej święty spokój.


Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

4 Odpowiedzi

 1. Bartek
  | Odpowiedz

  Dziękuje serdecznie za włożoną w portal pracę :-)
  Przez ostatni miesiąc okazał się nieocenioną skarbnicą poukładanej wiedzy i przeczytałem chyba większość wpisów. Jako przyszły inwestor i budowlaniec DIY czuje się znacznie pewniejszy w swoich planach i działaniach :-)
  Pozdrawiam i samych sukcesów w roku 2018.
  Bartek

  • Magda | oprawiebudowlanym.pl
   |

   Dziękuję za ciepłe słowa. Bardzo miło je czytać :)
   Również pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku :)

 2. Jolka
  | Odpowiedz

  Ja na rok 2018 planuję wreszcie zabrać się za postawienienie swojego pierwszego domu. Podstawy teoretyczne już mam m.in dzięki temu blogowi, nieco pracy wymaga jeszcze domknięcie podstaw finansowych przyszłej inwestycji ;).

  • Magda | oprawiebudowlanym.pl
   |

   Oj tak – budowa domu to duża inwestycja. Życzymy powodzenia, sporo cierpliwości i szczęścia do ekip budowlanych :)

Zostaw Komentarz

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.