Katastrofy budowlane – premiera już 22 stycznia

with Brak komentarzy

Jak już informowaliśmy w jednym z ostatnich artykułów – objęliśmy patronatem medialnym 3 książki Wydawnictwa Naukowego PWN, które ukażą się w tym roku.

Jedną z nich jest pozycja „Katastrofy budowlane”. Jej autorem jest Jacek Szer – inżynier budownictwa z uprawnieniami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, autor wielu publikacji naukowych, pracownik organów nadzoru budowlanego. W książce opisuje katastrofy, które wydarzyły się na terenie naszego kraju. Pokazuje skutki tych katastrof i analizuje przyczyny ich powstania.

Książka ukaże się 22.01.2018 r.

Za kilka tygodni pojawi się u nas recenzja, a już teraz na stronie wydawnictwa możecie przeczytać dokładny opis tej publikacji.


Zobacz e-booki, w których prostym językiem wyjaśniamy przepisy budowlane. Przestań tracić czas i nerwy na szukanie i analizowanie przepisów. Zdobądź pełną wiedzę i miej święty spokój.


Jeśli uważasz ten materiał za przydatny, to proszę, udostępnij go. Gdy użyjesz poniższych przycisków, zajmie Ci to tylko chwilę, a dzięki temu Twoi znajomi też skorzystają.
Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Zostaw Komentarz

Przygotuj się do dużej nowelizacji prawa budowlanego już dziś. Zdobądź pełną wiedzę i miej święty spokój.

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.