Katastrofy budowlane – premiera już 22 stycznia

with Brak komentarzy

Jak już informowaliśmy w jednym z ostatnich artykułów – objęliśmy patronatem medialnym 3 książki Wydawnictwa Naukowego PWN, które ukażą się w tym roku.

Jedną z nich jest pozycja „Katastrofy budowlane”. Jej autorem jest Jacek Szer – inżynier budownictwa z uprawnieniami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, autor wielu publikacji naukowych, pracownik organów nadzoru budowlanego. W książce opisuje katastrofy, które wydarzyły się na terenie naszego kraju. Pokazuje skutki tych katastrof i analizuje przyczyny ich powstania.

Książka ukaże się 22.01.2018 r.

Za kilka tygodni pojawi się u nas recenzja, a już teraz na stronie wydawnictwa możecie przeczytać dokładny opis tej publikacji.


Zobacz e-booki, w których prostym językiem wyjaśniamy przepisy budowlane. Przestań tracić czas i nerwy na szukanie i analizowanie przepisów. Zdobądź pełną wiedzę i miej święty spokój.


Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Zostaw Komentarz

Jest już dostępny nowy e-book Jak sporządzić kompletny projekt budowlany. Praktyczny poradnik nie tylko dla projektantów. Tylko do piątku 22.01.2021 w niższej cenie i z dodatkowymi bezpłatnymi materiałami!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.