Katastrofy budowlane – premiera już 22 stycznia

with Brak komentarzy

Jak już informowaliśmy w jednym z ostatnich artykułów – objęliśmy patronatem medialnym 3 książki Wydawnictwa Naukowego PWN, które ukażą się w tym roku.

Jedną z nich jest pozycja „Katastrofy budowlane”. Jej autorem jest Jacek Szer – inżynier budownictwa z uprawnieniami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, autor wielu publikacji naukowych, pracownik organów nadzoru budowlanego. W książce opisuje katastrofy, które wydarzyły się na terenie naszego kraju. Pokazuje skutki tych katastrof i analizuje przyczyny ich powstania.

Książka ukaże się 22.01.2018 r.

Za kilka tygodni pojawi się u nas recenzja, a już teraz na stronie wydawnictwa możecie przeczytać dokładny opis tej publikacji.

Follow Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Z branżą budowlaną jestem związana od kilkunastu lat. Zaczynałam jako asystent projektanta, by po zdobyciu uprawnień zostać projektantem a później urzędnikiem. Teraz pomagam architektom, inżynierom, urzędnikom i inwestorom rozwiązywać problemy związane z formalnościami budowlanymi. Piszę poradniki i prowadzę szkolenia z prawa budowlanego. Chciałabym, żeby przepisy były łatwo dostępne dla każdego, jasne i zrozumiałe.

Prześlij komentarz

Nowy e-book dla wszystkich, którzy chcą znać prawo budowlane, już dostępny DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ