Termomodernizacja budynków. Ocena efektów energetycznych – premiera 29 stycznia

with 1 komentarz

Termomodernizacja budynków. Krzysztof Kasperkiewicz - recenzjaJak już informowaliśmy kilkukrotnie ;) – zostaliśmy patronem medialnym 3 książek Wydawnictwa Naukowego PWN, które ukażą się w tym roku. Jedną z nich – „Katastrofy budowlane” – już pokazywaliśmy. Dzisiaj przedstawiamy kolejną: „Termomodernizacja budynków. Ocena efektów energetycznych”, której autorem jest ekspert w Sekcji Fizyki Budowli PAN i Profesor Instytutu Techniki Budowlanej – Krzysztof Kasperkiewicz.

Pozycja ta jest skierowana do wszystkich uczestników procesu budowlanego, którzy zajmują się termomodernizacją budynków. Książka w kompleksowy sposób traktuje zagadnienia termomodernizacji: wskazuje, jakie działania przeprowadzić i w jakiej kolejności oraz jak ocenić efekty tych działań. Na stronie wydawnictwa znajdziesz szerszy opis publikacji, a u nas za kilka tygodni pojawi się recenzja.

Książka ukaże się 29.01.2018 r.

Follow Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Piszę poradniki i prowadzę szkolenia. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać ludziom gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Komentarz

  1. Radosław
    | Odpowiedz

    Akurat jestem w trakcie budowania domu, więc takie informacje są dla mnie na miarę złota. Może jeszcze dowiem się jak zaoszczędzić na ogrzewaniu :)

Prześlij komentarz