Termomodernizacja budynków. Ocena efektów energetycznych – premiera 29 stycznia

with 1 komentarz

Termomodernizacja budynków. Krzysztof Kasperkiewicz - recenzjaJak już informowaliśmy kilkukrotnie ;) – zostaliśmy patronem medialnym 3 książek Wydawnictwa Naukowego PWN, które ukażą się w tym roku. Jedną z nich – „Katastrofy budowlane” – już pokazywaliśmy. Dzisiaj przedstawiamy kolejną: „Termomodernizacja budynków. Ocena efektów energetycznych”, której autorem jest ekspert w Sekcji Fizyki Budowli PAN i Profesor Instytutu Techniki Budowlanej – Krzysztof Kasperkiewicz.

Pozycja ta jest skierowana do wszystkich uczestników procesu budowlanego, którzy zajmują się termomodernizacją budynków. Książka w kompleksowy sposób traktuje zagadnienia termomodernizacji: wskazuje, jakie działania przeprowadzić i w jakiej kolejności oraz jak ocenić efekty tych działań. Na stronie wydawnictwa znajdziesz szerszy opis publikacji, a u nas za kilka tygodni pojawi się recenzja.

Książka ukaże się 29.01.2018 r.


Zobacz poradniki i szkolenia, w których prostym językiem wyjaśniamy przepisy budowlane. Przestań tracić czas i nerwy na szukanie i analizowanie przepisów. Zdobądź pełną wiedzę i miej święty spokój.


Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Jedna odpowiedz

  1. Radosław
    | Odpowiedz

    Akurat jestem w trakcie budowania domu, więc takie informacje są dla mnie na miarę złota. Może jeszcze dowiem się jak zaoszczędzić na ogrzewaniu :)

Zostaw Komentarz

Jest już dostępny nowy e-book Jak sporządzić kompletny projekt budowlany. Praktyczny poradnik nie tylko dla projektantów uwzględniający ostatnią dużą nowelizację prawa budowlanego.

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.