Termomodernizacja budynków. Ocena efektów energetycznych – premiera 29 stycznia

with 1 komentarz

Termomodernizacja budynków. Krzysztof Kasperkiewicz - recenzjaJak już informowaliśmy kilkukrotnie ;) – zostaliśmy patronem medialnym 3 książek Wydawnictwa Naukowego PWN, które ukażą się w tym roku. Jedną z nich – „Katastrofy budowlane” – już pokazywaliśmy. Dzisiaj przedstawiamy kolejną: „Termomodernizacja budynków. Ocena efektów energetycznych”, której autorem jest ekspert w Sekcji Fizyki Budowli PAN i Profesor Instytutu Techniki Budowlanej – Krzysztof Kasperkiewicz.

Pozycja ta jest skierowana do wszystkich uczestników procesu budowlanego, którzy zajmują się termomodernizacją budynków. Książka w kompleksowy sposób traktuje zagadnienia termomodernizacji: wskazuje, jakie działania przeprowadzić i w jakiej kolejności oraz jak ocenić efekty tych działań. Na stronie wydawnictwa znajdziesz szerszy opis publikacji, a u nas za kilka tygodni pojawi się recenzja.

Książka ukaże się 29.01.2018 r.

Follow Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Z branżą budowlaną jestem związana od kilkunastu lat. Zaczynałam jako asystent projektanta, by po zdobyciu uprawnień zostać projektantem a później urzędnikiem. Teraz pomagam architektom, inżynierom, urzędnikom i inwestorom rozwiązywać problemy związane z formalnościami budowlanymi. Piszę poradniki i prowadzę szkolenia z prawa budowlanego. Chciałabym, żeby przepisy były łatwo dostępne dla każdego, jasne i zrozumiałe.

Komentarz

  1. Radosław
    | Odpowiedz

    Akurat jestem w trakcie budowania domu, więc takie informacje są dla mnie na miarę złota. Może jeszcze dowiem się jak zaoszczędzić na ogrzewaniu :)

Prześlij komentarz

Nowy e-book dla wszystkich, którzy chcą znać prawo budowlane, już dostępny DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ