„Termomodernizacja budynków. Ocena efektów energetycznych”, K. Kasperkiewicz

with Brak komentarzy

Książka „Termomodernizacja budynków. Ocena efektów energetycznych” ukazała się w tym roku nakładem wydawnictwa PWN. Napisał ją Krzysztof Kasperkiewicz – Profesor Instytutu Techniki Budowlanej, ekspert w Sekcji Fizyki Budowli PAN, szkoleniowiec i autor licznych publikacji w pismach branżowych.

Autor opisuje zagadnienia termomodernizacyjne kompleksowo. W publikacji znajdujemy zarówno informacje teoretyczne (wzory, wyjaśnienia pojęć), jak i porady praktyczne (przykłady obliczeń, opisy robót termomodernizacyjnych). Dowiadujemy się z niej m.in. na czym polegają działania termomodernizacyjne, jak obliczać poszczególne parametry, jak ocenić oszczędności energetyczne.

 

 

 

 

 

 

 

Follow Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Z branżą budowlaną jestem związana od kilkunastu lat. Zaczynałam jako asystent projektanta, by po zdobyciu uprawnień zostać projektantem a później urzędnikiem. Teraz pomagam architektom, inżynierom, urzędnikom i inwestorom rozwiązywać problemy związane z formalnościami budowlanymi. Piszę poradniki i prowadzę szkolenia z prawa budowlanego. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać ludziom gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Prześlij komentarz

Przygotowujesz się do egzaminu na uprawnienia budowlane? Sprawdź e-book, który pomoże Ci uporządkować wiedzę z zakresu prawa budowlanego. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ