4 miejsca w sieci warte odwiedzenia

with 2 komentarze

Dzisiaj polecam 4 strony związane z budownictwem i architekturą, które lubię i na które zaglądam.

 

 

Jeśli szukasz inspiracji, koniecznie zajrzyj na:

 

Jest to fanpage Pracowni Projektowej MWArchitektura. Znajdziesz tu mnóstwo pięknych zdjęć związanych z architekturą. Nietypowe budynki i niezwykłe wnętrza. Nic – tylko czerpać inspiracje.

 

Autorzy rzeczywiście „zarażają dobrą architekturą”. Lubię czytać (i oglądać) ich wpisy o niezwykłych budynkach z różnych zakątków świata.

 

 

Jeśli szukasz porządnej dawki merytorycznej wiedzy, polecam:

 

To fanpage i blog dla pasjonatów konstrukcji żelbetowych prowadzony przez inżynierów budownictwa. Konkretna wiedza podana lekko i z poczuciem humoru.

 

Jeśli czytasz regularnie nasz blog, to tę stronę zapewne już znasz. To portal o budowie domu do stanu surowego zamkniętego. Skomplikowane zagadnienia budowlane przedstawione przystępnym językiem. Portal ma też swój fanpage, na którym publikuje dużo nowości z branży, i grupę na Facebooku.

 

Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

2 Odpowiedzi

  1. Julian
    | Odpowiedz

    Kochani, zabraklo w wykazie profesjonalnej grupy na FB: 'Domy bez bledow' (a co za tym idzie strone p. Jerzego Bogdana Zembrowskiego bdb.com.pl z cala jej cenna, praktyczna zawartoscia). Polecam.

  2. Agnieszka
    | Odpowiedz

    Pięknie dziękujemy za wyróżnienie. My z wzajemnością często tu zaglądamy. :)

Zostaw Komentarz

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.