7 ważnych informacji o odstępstwie od zatwierdzonego projektu – wideo

with 2 komentarze

odstępstwo od zatwierdzonego projektuDzisiaj trochę inna forma – zamiast artykułu jest wideo. O 7 rzeczach, których (być może) nie wiesz o istotnym i nieistotnym odstępstwie od zatwierdzonego projektu budowlanego.

 

Zapraszamy też do subskrypcji naszego kanału na YouTube. Plan jest taki, żeby artykuły, które publikujemy tu na blogu, zamieszczać tam w formie wideo . Czy się uda? – czas pokaże.

 

Poniższy film to mój debiut przed tak szeroką publicznością, dlatego będę wdzięczna za każdą opinię.

 

 

Więcej informacji o poradniku, o którym mówię na końcu: „Odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego. Procedura, orzecznictwo, przykłady”.

 

Jeśli wolisz wersję pisaną, znajdziesz ją tutaj: „Zmiany w projekcie budowlanym – 7 rzeczy, których (być może) nie wiesz o istotnym i nieistotnym odstępstwie”.

 

Daj znać, co myślisz i czy podoba Ci się taka forma przekazywania informacji. Chcesz, byśmy tworzyli więcej takich materiałów?

 

Follow Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Z branżą budowlaną jestem związana od kilkunastu lat. Zaczynałam jako asystent projektanta, by po zdobyciu uprawnień zostać projektantem a później urzędnikiem. Teraz pomagam architektom, inżynierom, urzędnikom i inwestorom rozwiązywać problemy związane z formalnościami budowlanymi. Piszę poradniki i prowadzę szkolenia z prawa budowlanego. Chciałabym, żeby przepisy były łatwo dostępne dla każdego, jasne i zrozumiałe.

Komentarze

 1. Michał
  | Odpowiedz

  Dobra robota, niekiedy nie mam możliwości czytać, a zakładając słuchawki mam informacje wprost do uszu. Pozdrawiam

  • Magda | oprawiebudowlanym.pl
   |

   Dzięki :).
   Również pozdrawiamy!

Prześlij komentarz

Poradnik „Odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego. Procedura, orzecznictwo, przykłady” ZOBACZ