7 ważnych informacji o odstępstwie od zatwierdzonego projektu – wideo

with 2 komentarze

Dzisiaj trochę inna forma – zamiast artykułu jest wideo. O 7 rzeczach, których (być może) nie wiesz o istotnym i nieistotnym odstępstwie od zatwierdzonego projektu budowlanego.

Zapraszamy też do subskrypcji naszego kanału na YouTube.

Jeśli zamiast wideo wolisz wersję pisaną, znajdziesz ją tutaj: „Zmiany w projekcie budowlanym – 7 rzeczy, których (być może) nie wiesz o istotnym i nieistotnym odstępstwie”.

Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

2 Odpowiedzi

 1. Michał
  | Odpowiedz

  Dobra robota, niekiedy nie mam możliwości czytać, a zakładając słuchawki mam informacje wprost do uszu. Pozdrawiam

  • Magda | oprawiebudowlanym.pl
   |

   Dzięki :).
   Również pozdrawiamy!

Zostaw Komentarz

Jest już dostępny nowy e-book Jak sporządzić kompletny projekt budowlany. Praktyczny poradnik nie tylko dla projektantów uwzględniający ostatnią dużą nowelizację prawa budowlanego.

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.