Bezpłatne szkolenie – pomóż nam wybrać temat

with Brak komentarzy

W kwietniu blog oprawiebudowlanym.pl będzie obchodził 5 urodziny :-). Z tej okazji chcemy dla Was przygotować coś nowego – będzie to bezpłatne szkolenie online w formie wideo. Będzie ono tak przygotowane, żeby przydało się projektantom i urzędnikom. Pomożesz wybrać temat?

1) Jak przeprowadzić adaptację projektu typowego – będzie o tym, co zrobić, żeby taki projekt typowy przekształcić na kompletny projekt budowlany, czyli: jak lokalne warunki wpływają na projekt, jak zmiany wprowadzone przez inwestora wpływają na poszczególne części projektu, jak wprowadzić zmiany w gotowym projekcie.

2) Jak przebiega postępowanie w sprawie pozwolenia na budowę – będzie głównie o tym, jakie pisma urząd wysyła w trakcie postępowania i kiedy, czyli jakie braki skutkują wezwaniem, a jakie postanowieniem. Będzie też porównanie procedury pozwolenia na budowę ze zgłoszeniem z projektem i trochę o formalnościach związanych z rozpoczęciem i zakończeniem budowy.

Jeśli masz pomysł na inny temat, pisz śmiało, ale czas jest tylko do poniedziałku. Poniżej ankieta.

Aktualizacja 18.03.2019 r.

Ankieta już się zakończyła. Dziękujemy Wam za wszystkie głosy. Zwyciężyła opcja 2, ale tematem 1 też zainteresowało się sporo osób (do pewnego momentu oba szkolenia miały tyle samo głosów). Dlatego zdecydowaliśmy, że przygotujemy oba szkolenia:

Jeśli uważasz ten materiał za przydatny, to proszę, udostępnij go. Gdy użyjesz poniższych przycisków, zajmie Ci to tylko chwilę, a dzięki temu Twoi znajomi też skorzystają.
Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać ludziom gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Zostaw Komentarz

Zobacz e-book Jak zlokalizować budynek (i inne obiekty) na działce, wyd. 2 rozszerzone. Zamiast narzekać na przepisy, poznaj je tak, by nie dać się zagiąć. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.