Bezpłatne szkolenie – pomóż nam wybrać temat

W kwietniu blog oprawiebudowlanym.pl będzie obchodził 5 urodziny :-). Z tej okazji chcemy dla Was przygotować coś nowego – będzie to bezpłatne szkolenie online w formie wideo. Będzie ono tak przygotowane, żeby przydało się projektantom i urzędnikom. Pomożesz wybrać temat?

1) Jak przeprowadzić adaptację projektu typowego – będzie o tym, co zrobić, żeby taki projekt typowy przekształcić na kompletny projekt budowlany, czyli: jak lokalne warunki wpływają na projekt, jak zmiany wprowadzone przez inwestora wpływają na poszczególne części projektu, jak wprowadzić zmiany w gotowym projekcie.

2) Jak wygląda postępowanie w sprawie pozwolenia na budowę – będzie głównie o tym, jakie pisma urząd wysyła w trakcie postępowania i kiedy, czyli jakie braki skutkują wezwaniem, a jakie postanowieniem. Będzie też porównanie procedury pozwolenia na budowę ze zgłoszeniem z projektem i trochę o formalnościach związanych z rozpoczęciem i zakończeniem budowy.

Jeśli masz pomysł na inny temat, pisz śmiało, ale czas jest tylko do poniedziałku. Poniżej ankieta.

Aktualizacja 18.03.2019 r.

Ankieta już się zakończyła. Dziękujemy Wam za wszystkie głosy. Zwyciężyła opcja 2, ale tematem 1 też zainteresowało się sporo osób (do pewnego momentu oba szkolenia miały tyle samo głosów). Dlatego zdecydowaliśmy, że przygotujemy oba szkolenia:

  • w kwietniu bezpłatne „Postępowanie w sprawie pozwolenia na budowę”,
  • w maju „Jak przeprowadzić adaptację projektu typowego”.

Prześlij komentarz