„Inteligentny budynek. Poradnik projektanta, instalatora i użytkownika” – zapowiedź

with Brak komentarzy

W księgarniach jest już dostępna książka „Inteligentny budynek. Poradnik projektanta, instalatora i użytkownika” Wydawnictwa Naukowego PWN SA.

Autorzy: doc. dr inż. Krzysztof Duszczyk, Andrzej Dubrawski, Albert Dubrawski, Marcin Pawlik, Mariusz Szafrański.

Autorzy kompleksowo omawiają proces tworzenia inteligentnego budynku. W książce znajdziemy informacje teoretyczne i praktyczne.

Pokazujemy Wam tę książkę, ponieważ jesteśmy jednym z patronów medialnych. Gdy książka do nas dotrze, napiszę kilka słów o niej i pokażę Wam zawartość.

Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Zostaw Komentarz

Jest już dostępny nowy e-book Jak sporządzić kompletny projekt budowlany. Praktyczny poradnik nie tylko dla projektantów uwzględniający ostatnią dużą nowelizację prawa budowlanego.

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.