Szkolenie z adaptacji projektów gotowych już dostępne

with Brak komentarzy

W naszym sklepie pojawiło się szkolenie z adaptacji projektów gotowych – „Jak wykonać adaptację projektu typowego domu jednorodzinnego”. O czym ono jest? Czego się z niego dowiesz? I jaką ma formę? O tym w dzisiejszym tekście.

Szkolenie „Jak wykonać adaptację projektu typowego domu jednorodzinnego” to nasze drugie szkolenie online z prawa budowlanego. Omawia ono przepisy prawa budowlanego oraz rozporządzenia w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego.

O czym jest szkolenie z adaptacji projektów gotowych?

Szkolenie jest o tym, jak z projektu gotowego zrobić projekt budowlany:

  • jak wprowadzać zmiany w projekcie typowym,
  • na co zwrócić uwagę przy ich wprowadzaniu,
  • jak z projektu gotowego stworzyć projekt architektoniczno-budowlany, czyli jedną z części projektu budowlanego,
  • co jeszcze przygotować (co jest potrzebne do projektu budowlanego),
  • jak to wszystko złożyć w całość, żeby powstał kompletny i zgodny z przepisami projekt budowlany.

Jaką formę ma szkolenie o adaptacji projektów typowych?

Szkolenie jest w formie wideo i tekstu – więc możesz oglądać/słuchać lub czytać (tak, jak lubisz). Składa się z 6 lekcji (68 minut nagrań). Otrzymujesz dostęp do platformy kursowej na rok. Jeśli w tym czasie pojawi się aktualizacja szkolenia, to otrzymasz ją za darmo. Przez ten rok możesz przerabiać lekcje o dowolnej porze i dowolną ilość razy. Jeśli kupiłeś nasze poprzednie szkolenie (albo kupisz je teraz w pakiecie) będziesz mieć oba szkolenia w jednym miejscu. Platforma jest w wersji mobilnej, więc możesz korzystać z niej na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

Gratisy do szkolenia

Kupując szkolenie, dodatkowo otrzymujesz:

  • 4 checklisty w formie PDF, które po pobraniu masz na zawsze i które ułatwią Ci codzienne przygotowywanie projektów budowlanych,
  • kupon rabatowy dający 10% zniżki na nasze poradniki.

Więcej informacji o szkoleniu z adaptacji projektów gotowych

Więcej informacji znajdziesz w naszym sklepie na stronie ze szkoleniem z adaptacji projektów gotowych. Na tej stronie zapoznasz się z dokładną zawartością (znajdziesz tam opis każdej lekcji) oraz obejrzysz wprowadzenie do szkolenia (możesz sprawdzić, jak szkolenie wygląda w środku i czy taka forma Ci odpowiada).

Dwa szkolenia w pakiecie

Oprócz szkolenia o adaptacji projektów typowych w sklepie jest dostępny też zestaw obu naszych szkoleń (to o adaptacji oraz poprzednie o postępowaniu w sprawie pozwolenia na budowę). Szkolenia w pakiecie kosztują mniej niż osobno.

Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące szkolenia z adaptacji projektów gotowych, zastanawiasz się, czy szkolenie jest dla Ciebie, czy znajdziesz w nim potrzebne informacje, napisz maila. Możesz też śmiało pytać o inne nasze produkty.

Aktualizacja 01.2020 r.

Szkolenia, o których mowa powyżej są już niedostępne.

Zobacz poradniki i szkolenia, w których prostym językiem wyjaśniamy przepisy budowlane. Przestań tracić czas i nerwy na szukanie i analizowanie przepisów. Zdobądź pełną wiedzę i miej święty spokój.

Podąrzaj Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Przedzieram się przez zawiłości prawa budowlanego po to, by dawać Wam gotowe odpowiedzi na trudne pytania.

Zostaw Komentarz

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.