Szkolenie z adaptacji projektów gotowych już dostępne

with Brak komentarzy

W naszym sklepie pojawiło się szkolenie z adaptacji projektów gotowych – „Jak wykonać adaptację projektu typowego domu jednorodzinnego”. O czym ono jest? Czego się z niego dowiesz? I jaką ma formę? O tym w dzisiejszym tekście.

Szkolenie „Jak wykonać adaptację projektu typowego domu jednorodzinnego” to nasze drugie szkolenie online z prawa budowlanego. Omawia ono przepisy prawa budowlanego oraz rozporządzenia w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego.

O czym jest szkolenie z adaptacji projektów gotowych?

Szkolenie jest o tym, jak z projektu gotowego zrobić projekt budowlany:

  • jak wprowadzać zmiany w projekcie typowym,
  • na co zwrócić uwagę przy ich wprowadzaniu,
  • jak z projektu gotowego stworzyć projekt architektoniczno-budowlany, czyli jedną z części projektu budowlanego,
  • co jeszcze przygotować (co jest potrzebne do projektu budowlanego),
  • jak to wszystko złożyć w całość, żeby powstał kompletny i zgodny z przepisami projekt budowlany.

Jaką formę ma szkolenie o adaptacji projektów typowych?

Szkolenie jest w formie wideo i tekstu – więc możesz oglądać/słuchać lub czytać (tak, jak lubisz). Składa się z 6 lekcji (68 minut nagrań). Otrzymujesz dostęp do platformy kursowej na rok. Jeśli w tym czasie pojawi się aktualizacja szkolenia, to otrzymasz ją za darmo. Przez ten rok możesz przerabiać lekcje o dowolnej porze i dowolną ilość razy. Jeśli kupiłeś nasze poprzednie szkolenie (albo kupisz je teraz w pakiecie) będziesz mieć oba szkolenia w jednym miejscu. Platforma jest w wersji mobilnej, więc możesz korzystać z niej na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

Gratisy do szkolenia

Kupując szkolenie, dodatkowo otrzymujesz:

  • 4 checklisty w formie PDF, które po pobraniu masz na zawsze i które ułatwią Ci codzienne przygotowywanie projektów budowlanych,
  • kupon rabatowy dający 10% zniżki na nasze poradniki.

Więcej informacji o szkoleniu z adaptacji projektów gotowych

Więcej informacji znajdziesz w naszym sklepie na stronie ze szkoleniem z adaptacji projektów gotowych. Na tej stronie zapoznasz się z dokładną zawartością (znajdziesz tam opis każdej lekcji) oraz obejrzysz wprowadzenie do szkolenia (możesz sprawdzić, jak szkolenie wygląda w środku i czy taka forma Ci odpowiada).

Dwa szkolenia w pakiecie

Oprócz szkolenia o adaptacji projektów typowych w sklepie jest dostępny też zestaw obu naszych szkoleń (to o adaptacji oraz poprzednie o postępowaniu w sprawie pozwolenia na budowę). Szkolenia w pakiecie kosztują mniej niż osobno.

Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące szkolenia z adaptacji projektów gotowych, zastanawiasz się, czy szkolenie jest dla Ciebie, czy znajdziesz w nim potrzebne informacje, napisz maila. Możesz też śmiało pytać o inne nasze produkty.

Follow Magda Myszura:

Prostym językiem wyjaśniam przepisy budowlane. Z branżą budowlaną jestem związana od kilkunastu lat. Zaczynałam jako asystent projektanta, by po zdobyciu uprawnień zostać projektantem a później urzędnikiem. Teraz pomagam architektom, inżynierom, urzędnikom i inwestorom rozwiązywać problemy związane z formalnościami budowlanymi. Piszę poradniki i prowadzę szkolenia z prawa budowlanego. Chciałabym, żeby przepisy były łatwo dostępne dla każdego, jasne i zrozumiałe.

Prześlij komentarz

Poradnik „Odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego. Procedura, orzecznictwo, przykłady” ZOBACZ