12 rad dla przygotowujących się do egzaminu na uprawnienia budowlane (od tych, którzy egzamin mają już za sobą)

with Brak komentarzy

Zapytałam czytelników bloga mających uprawnienia budowlane o to, jaką 1 radę daliby osobom przygotowującym się do egzaminu na uprawnienia. Dzięki ich poradom powstał ten spis bezcennych wskazówek. Jeśli egzamin na uprawnienia budowlane przed Tobą, koniecznie sprawdź, co mają Ci do … Czytaj więcej

Nowy projekt budowlany – 7 pytań (z odpowiedziami), które zadają sobie (nie tylko) projektanci

with 13 komentarzy

Jak w projekcie zagospodarowania pokazać przebieg instalacji zewnętrznych, skoro na tym etapie nie projektujemy instalacji budynku? Czy projekt może być złożony w jedną całość? Co wtedy ze stronami tytułowymi? Gdzie umieścić informację BIOZ? Czy projekt techniczny można sporządzić po zakończeniu … Czytaj więcej

1 2 3 4 38

Jest już dostępne nowe szkolenie Co zrobić, by szybko uzyskać pozwolenie na budowę

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.