Zmiany w oświadczeniu projektanta o zgodności projektu z przepisami (i nie tylko) – 1 przepis 2 interpretacje

with 2 komentarze

1lipca 2021 r. kolejny raz w tym roku zmieni się prawo budowlane. Nie dość, że zmiany dotyczą stosunkowo nowych przepisów, bo wprowadzonych 19 września 2020 r., to jeszcze wprowadzają dodatkowe wątpliwości. Chodzi o zmiany w oświadczeniu projektanta o zgodności projektu … Czytaj więcej

Krótko OPB #1: Przebudowa lub remont instalacji gazowej – czy potrzebne zgłoszenie lub pozwolenie?

with 10 komentarzy

Dzisiaj na blogu rozpoczynamy nowy cykl krótkich artykułów pt. „Krótko o prawie budowlanym”. Będziemy w nim odpowiadać na Wasze pytania – na te, na które można odpowiedzieć w kilku zdaniach. Bardziej skomplikowane i rozbudowane zagadnienia, tak jak dotychczas, będziemy wyjaśniać … Czytaj więcej

1 2 3 4 39

Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o ofercie i materiały dostępne tylko dla subskrybentów? Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz niczego. Przy okazji otrzymasz też bezpłatne materiały.

 


Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać na mój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach związanych z blogiem oprawiebudowlanym.pl.

 

Z newslettera w każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Nie będziemy wysyłać Ci spamu. Z polityki prywatności dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.