Jeśli masz pytanie dotyczące współpracy lub któregoś z naszych produktów, zapraszam do kontaktu:

   kontakt@oprawiebudowlanym.pl

Na pytania dotyczące produktów, usług, zakupów w sklepie odpowiadam w ciągu 1 dnia roboczego. Jeśli w tym czasie nie otrzymałeś odpowiedzi, sprawdź folder „spam”, „oferty” lub podobny albo napisz raz jeszcze. Możesz też skontaktować się przez fanpage na Facebooku.

Ze względu na dużą liczbę maili z pytaniami o formalności budowlane, nie jestem w stanie na nie odpowiadać. Większość najczęściej spotykanych problemów opisaliśmy na blogu (zachęcam do skorzystania ze spisu treści lub z pola „szukaj” znajdującego się w prawym górnym rogu strony).

Możliwe formy współpracy

Indywidualne szkolenie online

Potrzebujesz szkolenia dla swoich pracowników? A może sam chcesz się czegoś nauczyć? Przygotuję dopasowane do Twoich potrzeb szkolenie online.

Zobacz referencje.

Patronat nad artykułem na blogu

Naszą stronę miesięcznie odwiedza 60-70 tys. unikalnych użytkowników. Chcesz ze swoim produktem lub usługą do nich dotrzeć? Zapraszam do współpracy.

Nie ma możliwości współpracy na zasadzie barteru ani umieszczenia linku w istniejących tekstach, artykuły powstałe w ramach współpracy są oznaczane jako sponsorowane lub podobnie.

Artykuły na Twoją stronę WWW

Chcesz pozyskać klientów dzięki wartościowej treści? Pomogę Ci w tym. Piszę teksty o formalnościach budowlanych i pomagam w prowadzeniu bloga.