Jeśli masz pytanie dotyczące współpracy lub któregoś z naszych produktów, zapraszam do kontaktu:

   kontakt@oprawiebudowlanym.pl

Na pytania dotyczące produktów, usług, zakupów w sklepie odpowiadam w ciągu 1 dnia roboczego. Jeśli w tym czasie nie otrzymałeś odpowiedzi, sprawdź folder „spam”, „oferty” lub podobny albo napisz raz jeszcze. Możesz też skontaktować się przez fanpage na Facebooku.

Ze względu na dużą liczbę maili z pytaniami o formalności budowlane, nie jestem w stanie na nie odpowiadać. Większość najczęściej spotykanych problemów opisaliśmy na blogu (zachęcam do skorzystania ze spisu treści lub z pola „szukaj” znajdującego się w prawym górnym rogu strony).

Możliwe formy współpracy

Indywidualne szkolenie online

Potrzebujesz szkolenia dla swoich pracowników? A może sam chcesz się czegoś nauczyć? Przygotuję dopasowane do Twoich potrzeb szkolenie online.

Zobacz referencje.

Patronat nad artykułem na blogu

Naszą stronę miesięcznie odwiedza 53 tys. unikalnych użytkowników. Chcesz ze swoim produktem lub usługą do nich dotrzeć? Zapraszam do współpracy.

Nie ma możliwości współpracy na zasadzie barteru ani umieszczenia linku w istniejących tekstach, artykuły powstałe w ramach współpracy są oznaczane jako sponsorowane lub podobnie.

Artykuły na Twoją stronę WWW

Chcesz pozyskać klientów dzięki wartościowej treści? Pomogę Ci w tym. Piszę teksty o formalnościach budowlanych i pomagam w prowadzeniu bloga. Więcej informacji o tej ofercie znajdziesz na stronie abcteksty.pl/oferta.